január
2022

Dom Lucie 72

Maximálny komfort v tak obľúbených bungalovoch, na ploche bežného domu a s rozpočtom stavby dostupným aj pre mladú rodinu.

Dom Lucie 72

Lucia 72 ponúka všetko, čo bude mladá rodina hľadať vo svojom novom bývaní. Dom sa rozprestiera na veľmi efektívnom pôdoryse obdĺžnika s pridaným krytým vstupom a krytou terasou na záhrade.

Dom Lucie 72

Fasáda pri vstupe a do záhrady je prísne symetrická a evokuje tak pocit istoty a vážnosti. Dispozícia domu je rozdelená na tri logické celky.

Dom Lucie 72

Vstupná časť je veľmi prehľadná, presvetlená a priestranná. Nachádza sa uprostred domu a spolu s obývacou miestnosťou je táto sekcia jasným komunikačným uzlom celého domu.

Dom Lucie 72

Hlavná spoločenská miestnosť je riešená podľa dôležitosti jednotlivých funkcií. Stredobodom sa stáva veľký jedálenský stôl pre 8-10 osôb. Ten sa nachádza hneď vedľa veľkého presklenia na krytú terasu a stolovanie na terase či v interiéri je prepojené len niekoľkými krokmi.

Dom Lucie 72

Hneď v blízkosti jedálenského stola sa nachádza čiastočne skrytá kuchyňa s jedálenskym pultom. V poslednej časti miestnosti je umiestnený gauč a televízia. Príjemne zapustený do svojho výklenku, bez možnosti rušenia slnečnými lúčmi.

Dom Lucie 72

Priamo na obývaciu miestnosť nadväzuje sekcia rodičov. Samostatná časť, kde je súkromná kúpeľňa, luxusný šatník a samozrejme aj spálňa. Posledná zóna domu je pre najmenších príslušníkov rodiny. Sú tu dve samostatné izby, veľmi priestranná vlastná kúpeľňa a oddelené WC.

Dom Lucie 72 Dom Lucie 72 Dom Lucie 72 Dom Lucie 72 Dom Lucie 72

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.