Dom Katka 45

V dnešnej dobe je dobré využitie priestoru veľmi dôležité. Dobrá ekonomická situácia a čoraz väčšia zastavanosť obcí postupne navyšujú cenu pozemkov. Pri stavbe domu sa tak kladú stále väčšie požiadavky na jeho správnu veľkosť. Dom s rozmermi 10,5m x 8m, úžitkovou plochou 66,9m2, zastavanou plochou 84m2, a dispozícii 3kk je tak dnes vhodnou voľbou pre mnoho ľudí.

Dom Katka 45 Dom Katka 45 Dom Katka 45 Dom Katka 45

Pri vchode do domu nás uvíta zádverie s úložným priestorom a často žiadanou technickou miestnosťou. Ďalšími krokmi sa dostávame do obývacej izby s kuchyňou. Prvý pohľad pri otvorení dverí do miestností je cez francúzske okno do záhrady. Vďaka priamemu výhľadu sa tak priestor stáva vzdušnejší a príjemnejší.

Dom Katka 45

Cez minimálnu chodbu, ktorá slúži aj ako akustická bariéra medzi obývacou izbou a zvyškom domu, sa dostávame do kúpeľne, samostatného WC a ostatných izieb.

Dom Katka 45

Aj v malej kúpeľni sa pri šikovnom rozložení dá umiestniť všetko potrebné. Práve to sa podarilo v dome Katka 45 a tak nechýba vaňa, práčka, sklenený sprchovací kút a umývadlo so zrkadlom.

Dom Katka 45

Detská izba poskytuje mnoho miesta pre jedného obyvateľa. Nebude mu chýbať úložný priestor ani veľký pracovný stôl a tak je miestnosť ideálnym zákutím, kde sa dieťa môže hrať alebo sa učiť. Hneď vedľa detskej izby je navrhnutá hlavná spálňa domu, ktorá je riešená dokopy s komfortnou šatňou. Detská izba i spálňa majú ako býva zvykom pri dobrej dispozícii spojenie so záhradou s francúzskymi oknami.

Dom Katka 45

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 28.5.2018 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jar-2018/dom-katka-45/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.