Dom Lukáš 28

Dom Lukáš 28 na prvý pohľad upúta Vašu pozornosť elegantným tvarovaním. Dom a kryté státie tvoriace zároveň závetrie sú zastrešené plochou strechou v tvare vlny. Celkové rozmery domu 15,45 x 15,45, s obytnou plochou 129m2 a zastavanou plochou 154,5m2 v sebe ukrývajú mimoriadne vzdušnú dispozíciu 4+kk.

Dom Lukáš 28

Celé vnútro priestoru je koncipované ako voľne prechodné s minimom dverí. Netradičné zádverie s oblúkovou stenou nadväzuje na chodbu s množstvom úložného priestoru v skriniach.

Dom Lukáš 28

Na konci tejto úzkej chodby sa namiesto stien nachádza okno presvetlujúce daný priestor. Oproti skriniam sú umiestnené kúpeľne a technická miestnosť.

Dom Lukáš 28

Zádverie je s obývacou izbou prepojené presklenou stenou a ďalej sa už otvára nezvyčajná voľnosť obývacej izby prepojenou s kuchyňou, jedálňou a čiastočne pracovňou. Z hlavného priestoru vedú dvere do všetkých izieb.

Dom Lukáš 28 Dom Lukáš 28

Vstup do spálne vedie cez priestrannú šatňu, ktorá vytvorí prirodzenú zástenu medzi dverami a posteľou.

Dom Lukáš 28

K spálni tiež patrí súkromná kúpeľňa s luxusným sprchovým kútom, wc, bidetom a dvojumývadlom.

Dom Lukáš 28

Ďalšie dvere z obývacej izby vedú do útulných detských izieb. Každá izba má veľké okno, ktoré zabezpečuje dostatok denného svetla na učenie alebo hranie.

Dom Lukáš 28

”Pokiaľ hľadáte individuálny moderný dom s voľnou dispozíciou, potom je Lukáš 28 pre Vás ten pravý.”

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 28.5.2018 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jar-2018/dom-lukas-28/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.