Dom Rubik 3

Máte radi jednoduchosť, krásu a uprednostňujete čistotu riešenia? Možno práve preto Vás dom Rubik 3 očarí.

Dům Rubik 3 Dům Rubik 3

Rubik 3 je moderný mestský dom, s elegantným a nekomplikovaným vzhľadom. Dom má štvorcový pôdorys s rozmermi 9x9m a úžitkovou plochou 106,4m2 a je navrhnutý ako 4+kk.

Dům Rubik 3 Dům Rubik 3

Luxus na Vás dýcha už na prvý pohľad pri príchode k domu. Hneď po vstupe do domu sa cez menšie zádverie dostanete do obývacej izby, ktorá Vás očarí nekonečným výhľadom cez celo-presklenú stenu s výstupom na terasu.

Dům Rubik 3

Obývacia izba je prepojená s jedálňou a od vstupu šikovne ukrytou kuchyňou. Celý tento priestor je doplnkovo osvetlený menšími bočnými oknami.

Dům Rubik 3

Prízemie je ďalej určené pre rodičov a ich spálňu, prvá kúpelňa s toaletou a chodba vedúca ku schodisku na poschodie. Na poschodí sú navrhnuté veľké detské izby, kde zásadná požiadavka bola ich prirodzené osvetlenie. Výsledkom je, že namiesto častých podkrovných tmavých izieb sú v tomto dome deťom dopriate dve izby s úžasným výhľadom von.

Dům Rubik 3

Obe izby naviac dopĺňa velikánska terasa, kde sa môžu deti spoločne hrať, poprípade v neskoršom veku relaxovať na čerstvom vzduchu.

Dům Rubik 3

”Rubik 3 Vás rozhodne svojím charakterom a nevšednými prednosťami zaujme.”

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 28.5.2018 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jar-2018/dom-rubik-3/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.