apríl
2020

Dom Blanka 58

Blanka 58 je tradičný dvojpodlažný dom so šikmou sedlovou strechou s dispozíciou 5 +KK. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je dom vhodný aj na menšie parcely. Jednoduchý obdĺžnikový pôdorys je doplnený o balkón nad vstupom, ktorý je spojený s prístreškom pre auto.

Dom Blanka 58

Toto riešenie umožňuje pokojný vstup do domu za akéhokoľvek počasia. Dispozícia domu je veľmi šikovne riešená, takže aj v malom pôdorysnom priestore dokáže ponúknuť veľkú obytnú miestnosť na prízemí a pokojné priestranné izby na poschodí domu. Zaujímavosťou je potom schodisko napojené priamo na obytný priestor, ktoré tak zároveň môže tvoriť ozdobný prvok celého interiéru. Zatiaľ čo spodné podlažie je preslnené vďaka veľkým oknám, ktorými sa dá vstúpiť aj na terasu, alebo do záhrady, horné podlažie je osvetlené kombináciou štandardných a strešných okien.

Dom Blanka 58

Vstup do domu je krytý balkónom. Vstupuje sa do zádveria, z ktorého je prístup do komory, na WC a do hlavnej obytnej miestnosti s kuchynským kútom. Tá zaberá veľkú časť spodného podlažia a má okná orientované do troch svetových strán s možnosťou vstupu na záhradu. Z obývacej izby je naďalej prístupná izba, alebo pracovňa na prízemí a schodisko do horného podlažia.

Dom Blanka 58

Schodisko ústi do malej chodbičky na poschodí, ktorá prepája všetky miestnosti na hornom podlaží. To znamená dve detské izby, kúpeľňu a spálňu s vlastným balkónom. Ten je dostatočne priestranný a v letných mesiacoch tak hravo zabezpečí rozšírenie obytnej plochy spálne.

Dom Blanka 58

Tradičný dvojpodlažný dom Blanka 58 za svojimi stenami skrýva inteligentné riešenia a prvky komfortnej výbavy, ktoré dokážu spríjemniť bývanie štvorčlennej rodine. Dom obsahuje napríklad dve WC, krb v obývacej miestnosti, alebo úložné priestory v izbách aj mimo nich. Dom tiež zaujme jednoduchou plochou a kombináciou farieb a materiálov na fasáde. Zaujímavosťou na dome je balkón prepojený s prístreškom pre auto, ktorý umožňuje rast popínavej zelene a s tým spojené začlenenie do záhrady.

Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58 Dom Blanka 58

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.