apríl
2020

Dom Dominik 35

Dominik 35 je poschodový moderný dom s dispozíciou 4 + KK + G s moderným vzhľadom. Hmota domu je daná dvoma kvádrami, ktoré sa do seba zapadajú a vytvárajú tak elegantný a zároveň dynamický celok. Dominantným prvkom vzhľadu sú veľké sklené steny, ktoré dodávajú nielen dostatok svetla do obývacej izby a izby, ale zároveň umožňujú aj veľkorysý výhľad z interiéru do exteriéru.

Dom Dominik 35

Dispozícia je šikovne riešená s dostatkom úložných priestorov. V prízemí je veľký obytný priestor s kuchynským kútom, ktorý je opticky oddelený od hlavného diania, ale zároveň nestráca kontakt s obývacou izbou. Ďalej iste poteší aj samostatná technická miestnosť a vstup garáže priamo do zádveria domu.

Dom Dominik 35

Na poschodí je umiestnená spálňa a dve detské izby, ktoré sú prepojené miestnosťou, ktorú možno využívať ako šatňu, herňu, alebo napríklad pracovňu. Samozrejmosťou je potom kúpeľňa a samostatné WC. Dom Dominik 35 je možné si navyše zaobstarať s rozdielnymi riešeniami fasády a hlavne jeho prevedenie s rôzne orientovaným celoplošným tehlovým obkladom a betónovou stierkou umiestnenou na hmote garáže dodáva domu nádych elegancie a moderny.

Dom Dominik 35

Z krytého vonkajšieho závetria sa vstupuje do zádveria. Z toho možno vstúpiť do garáže s technickou miestnosťou, alebo rovno do schodiskového priestoru, odkiaľ je potom prístup na WC so sprchou a tiež do hlavnej obývacej miestnosti s kuchynským kútom. Z tohto priestoru je tiež prístupná miestnosť pre domáce práce, čo iste ocenia mamičky, ktoré aj pri práci musia kontrolovať a dohliadať na malé deti.

Dom Dominik 35

Obytná miestnosť obsahuje dva dominantné prvky. Rohové okno na jednom konci a krbové kachle na konci druhom. Výhľad z tejto izby teda nikdy nebude nudným. Na druhom poschodí je hneď pri schodisku situovaná malá, vďaka schodisku vzdušná chodba z ktorej sa dá dostať do všetkých miestností horného podlažia. Teda do spálne s krásnym oknom oproti posteli, zostave dvoch veľkých detských izieb so šatníkom (alebo herňou, či pracovňou) a v neposlednom rade tiež do útulnej kúpeľne a na samostatne oddelené WC.

Dom Dominik 35

Jednoducho tvarovaný a elegantný dom Dominik 35 zaujme všetkých, ktorí majú radi moderné bývanie. Jeho veľkou výhodou je dobre riešená dispozícia s garážou. Samozrejmosťou je tiež dobré prepojenie interiéru s exteriérom pomocou francúzskych okien.

Dom Dominik 35 Dom Dominik 35 Dom Dominik 35 Dom Dominik 35 Dom Dominik 35 Dom Dominik 35 Dom Dominik 35

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.