apríl
2020

Dom Lukáš 25

Dnešným prianím mnohých klientov je mať dom, ktorý nie je typický, napriek tomu ale zapadne do akéhokoľvek terénu a nie je jeho rušivým elementom. Prepojenie funkčnosti, dizajnu, prírody a zachovanie súkromia je stálou témou. Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac ako ostatné domy, nemal by Vám uniknúť dom Lukáš 25.

Dom Lukáš 25

Hravosť moderného domu s plochou strechou o zastavenej ploche 132,9 m2, pôdorysom s rozmermi 17 x 9,3 m a podlahovej ploche okolo 109 m2 Vám ponúka prepojenie s prírodou, netradičný dizajn a pritom komfortné rozvrhnutie dispozície, ktorá ponúka úplné súkromie. Pôdorys domu je tvorený prepojením obdĺžnikov.

Dom Lukáš 25

Každý z nich má svoju funkciu. Srdcom domu, kde pocit harmónie a domácej pohody zaisťuje priestranná kuchyňa s jedálňou a obývačkou, prepojená s prírodou vďaka preskleným stenám sa tak stáva vzdušným, presvetleným a veselým miestom. Pozdĺž okien je navrhnutá terasa, ktorá je chránená presahom strechy pred nepriaznivým počasím, či prudkým slnkom.

Dom Lukáš 25

Presah strechy zároveň zabraňuje prehrievaniu miestnosti. Tento priestor prepája detskú časť od časti rodičov. Aj napriek tomu je zabezpečené úplné súkromie ako detí tak i rodičov. Západnú časť dispozície tvorí detské izby s veľkými oknami, ktorými sú izby príjemne presvetlené popoludňajším slnkom. Izby zároveň od seba oddeľuje kúpeľňa s vaňou, toaletou a dvojumývadlom.

Dom Lukáš 25

Kúpeľňa je priamo prístupná z oboch izieb. Vo východnej časti domu sa nachádza priestranné zádverie s úložnými priestormi a toaletou s umývadlom. Cez kuchyňu s obývacou izbou prejdeme do spálne, orientovanú na juhovýchod s veľkými oknami a mnohými úložnými priestormi. K spálni patrí samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, wc a umývadlom. Dom Lukáš 25 Vám vďaka šikovne navrhnutej dispozícii zaistí komfort po celý život.

Dom Lukáš 25 Dom Lukáš 25

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.