apríl
2022

Dom Blanka 71B

Tento dom s dispozíciou 5+KK je určený pre svahovitý pozemok. Dom odporúčame umiestniť na pozemok so záhradou, rozprestierajúcou sa v hornej úrovni terénu. Tomu riešeniu je dom prispôsobený.

Dom Blanka 71B

Jeho zastavaná plocha je 96,9 m2 a úžitková 127,1 m2. Vstup a kryté parkovacie miesta pre dva automobily sa nachádzajú v 1. NP. Tu nájdeme aj spálňu, izbu, veľkú kúpeľňu, samostatné WC a technickú miestnosť. Dôležité úložné priestory si nájdu miesto pod schodiskom.

Dom Blanka 71B

Keď vyjdeme po schodoch hore, nájdeme tu obývaciu izbu s kuchynským kútom, ktorá umožní vystúpiť von do záhrady. Ďalej sa na tomto poschodí nachádzajú dve izby s kúpeľňou.

Dom Blanka 71B

Vzhľadovo sa jedná o moderne spracovanú architektúru s univerzálnym využitím. Zaujímavosťou sú rohové okná, prinášajúce do interiéru množstvo svetla.

Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B Dom Blanka 71B

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.