apríl
2022

Dom Rubik 6

Menší pozemok, menší dom a napriek tomu kvalitnejšie bývanie ako ponúkne mnoho väčších konkurentov. Toto sa stáva pri dnešnom vývoji cien bývania v mestách jasným a logickým smerom pre budúcu výstavbu.

Dom Rubik 6

Rubik 6 je ďalším zo série úspešných moderných domov, ktoré ponúknu luxusné bývanie na malej zastavanej ploche. Dom sa vďaka malým nárokom na obstavaný priestor zmestí aj na rozlohou skromnejšie mestské pozemky, kde skvelá a tým aj drahá lokalita mala vyššiu prioritu ako metre štvorcové trávnatej plochy.

Dom Rubik 6

Dom ukrýva necelých 120 m2 podlahovej plochy, ktoré zvládnu prekvapiť každého návštevníka. Hlavným ťahákom domu je priestorovo štedrá obývacia izba s jedálňou, kde budete len márne hľadať strop vo výške bežných 2,5 m. 5,35 m, tak vysoko musíte ísť svojim pohľadom, aby ste našli strop tejto miestnosti.

Dom Rubik 6

V polovici tejto výšky sa nachádza galéria, ktorá nahrádza chodby na druhom podlaží. Celá dispozícia domu je tak úplne otvorená, vzdušná a prirodzene presvetlená. Jediná chodba, ktorú v dome nájdete, je umiestnená medzi hlavnou spálňou a obývacou izbou, kde vznikol príjemný filter medzi súkromnou a spoločenskou časťou. Aj v tejto chodbe nájdete presklenie na celú šírku priestoru s výhľadom do záhrady.

Dom Rubik 6

Dom sa celkovo skladá z 2 detských izieb, pracovne, 2 kúpeľní, samostatného WC, komory, šatne a samozrejme veľkej hlavnej spálne. Len veľmi ťažko hľadať priestor, ktorý by v tomto menšom dome chýbal aj náročnejším používateľom. Napriek tomu so svojou cenou ponúkne veľmi širokú škálu záujemcov. Toto je kúzlo série domov Rubik.

Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6 Dom Rubik 6

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.