marec
2023

Dom Kristína 61 B

Prízemný dom s dispozíciou 4+KK s rozmermi 15,35 x 7,8 m.

Dom Kristína 61 B

Dispozičné riešenie domu je navrhnuté tak, aby boli všetky obytné miestnosti orientované jedným smerom. Vďaka tomuto riešeniu nie je potrebné robiť kompromisy s orientáciou miestností a jednoducho všetky izby nasmerovať na najlepší možný výhľad, ktorý daná parcela ponúka.

Dom Kristína 61 B

V zádverí je navrhnutá skriňa na ukladanie kabátov a topánok. Nájdeme tu aj technickú miestnosť. Dve detské izby prístupné z chodby sú, čo sa týka veľkosti, zhodné.

Obývacia izba s kuchynským kútom má veľké francúzske okno v blízkosti sedačky. Budete tak vždy v kontakte s vašou záhradou.

Dom Kristína 61 B

Priestranná kuchynská linka obsahuje dostatok úložného priestoru a navyše oddelenú špajzu. Z obývacej izby vstúpime do spálne, ktorá je vďaka svojmu umiestneniu za obývacou izbou dokonale hlukovo oddelená od detských izieb. Dom má dve kúpeľne, jednu so sprchovým kútom a druhú s vaňou aj sprchovým kútom. V oboch kúpeľniach sú navrhnuté malé okná na rýchle vyvetranie miestnosti.

Dom Kristína 61 B

Kristína 61 B je priestranným domom o dispozícii 4+KK. Vďaka premyslenej dispozícii si bývanie v ňom zamilujete.

Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B Dom Kristína 61 B

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.