Dom Kristína 36

Kristína 36 je prízemný dom 4 + kk typu bungalov s jednoduchým, čistým a elegantným vzhľadom, ktorý zapadne prakticky na akéhokoľvek miesto. Dispozícia domu je prehľadná, dobre usporiadaná a výborne presvetlená. Samozrejmosťou je možnosť výstupu do záhrady z akejkoľvek obytnej miestnosti. Kontakt s vonkajším prostredím je v tomto dome príkladný.

Dom Kristína 36 Dom Kristína 36 Dom Kristína 36 Dom Kristína 36 Dom Kristína 36 Dom Kristína 36

Po vstupe do domu je možné uložiť veci do šatníka a potom pokračovať do srdca celého domu, tvoreného obývacou izbou s kuchynským kútom. Obývacia izba je pomocou veľkých okien, vedúcich do troch svetových strán, prepojená so záhradou. Kuchynský kút s jedálenským stolom je umiestnený tak, aby poskytoval dostatok súkromia pri varení alebo stolovaní, ale zároveň je z neho možné sledovať dianie v obývacej časti.

Dom Kristína 36

Z obývacej izby sa dá ľahko dostať do súkromnej časti, pozostávajúci z dvoch detských izieb, kúpeľne, šatne a technickej miestnosti. Spálňa rodičov spolu s ich súkromnou kúpeľňou je samostatne oddelená, čo uvítajú najmä rodičia dospievajúcich detí. Obe kúpeľne sú moderne pojaté.

Dom Kristína 36 Dom Kristína 36

Po otvorení dverí sa naskytne pohľad na umývadlo s veľkým zrkadlom, ktoré zväčšuje priestor, už aj tak dobre presvetlený pomocou veľkých okien, umocňujúcich pocit luxusu. Všetko je koncipované tak, aby v izbách a spálni bol dostatok prirodzeného svetla, a zároveň bol umožnený jednoduchý vstup na záhradu. Život tak môže plynule prúdiť medzi exteriérom a interiérom. Dostatok svetla a kontaktu s prírodou má totiž blahodarný vplyv na zdravie i psychiku každého človeka a dom Kristína 36 ho ponúka v dostatočnej miere.

Dom Kristína 36

Hlavnými výhodami tohto domu sú prepojenia exteriéru s interiérom a dobré presvetlenie interiéru. Oboje je docielené pomocou francúzskych okien, ktoré sú umiestnené vo všetkých miestnostiach. Milovníci svetla tak ocenia možnosť vyjsť z akéhokoľvek izby na záhradu, stačí si len vybrať svetovú stranu. Ďalšou výhodou je jednoduchý a čistý vzhľad, tvorený celistvými plochami omietky, miestami doplnený o svetlý kamenný obklad. Vzhľadu rodinného domu dominujú tiež okná, ktoré farebne kontrastujú s fasádou. Výsledný celok pôsobí ľahko, sviežo a elegantne.

Dom Kristína 36

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 6.12.2018

späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jesen-2018/dom-kristina-36/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.