Dom Lukáš 38

Moderný, prízemný a priestranný rodinný dom s plochou strechou je ideálny pre klientov s väčšou rodinou, náročnou na súkromie. Fasáda domu je riešená veľmi jednoducho. Domu dominuje biela omietka, ktorá je v miestach presahov strechy a na niektorých stenách oživená šedou farbou, čo prepožičiava domu moderný minimalistický vzhľad.

Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38

Dom je rozdelený na štyri časti a zabezpečí tak dostatok pokoja a súkromia rodičom, aj deťom, prípadne hosťom, pre ktorých je v dome navrhnutá špeciálna miestnosť, ktorá môže byť tiež využívaná ako pracovňa.

Dom Lukáš 38

Spoločenskú časť domu tvorí priestranná obývacia izba, ktorá je prepojená s jedálňou a kuchyňou. Z miestnosti je prístup na veľkú, čiastočne krytú terasu, ktorá otvára výhľad do záhrady. Dom okrem toho disponuje aj ďalšou terasou, prístupnou z chodby vedúcou k detským izbám. Prepojenie so záhradou je takto možné zo všetkých častí domu.

Dom Lukáš 38

Dom má jedno samostatné WC, ktoré slúži predovšetkým pre spoločenskú časť domu a ďalej potom dve kúpeľne - jednu pre časť s detskými izbami, druhú prístupnú zo spálne. V dome sa tiež nachádza prakticky umiestnená špajza prístupná priamo z kuchyne a samostatná miestnosť pre pranie.

Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38 Dom Lukáš 38

”Ak hľadáte dom s otvorenou dispozíciou, potom tento dom nesmiete prehliadnuť.”

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 5.12.2018 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jesen-2018/dom-lukas-38/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.