Dom Katka 36

Bungalov, v ktorom oceníte praktickosť
Ak hľadáte priestranný, ale zároveň nie príliš veľký dom, kde budete musieť tráviť veľa času upratovaním, tak sa pozrite na bungalov Katka 36. Ten by pre vás mohol byť ideálnym riešením. Dispozícia 3+KK je navrhnutá na 70 m2 úžitkovej plochy. Celková zastavaná plocha domu sa pohybuje okolo 86,5 m2.

Dom Katka 36 Dom Katka 36

Stredné zádverie s dostatkom úložného priestoru je prepojené s chodbou, ktorá umožňuje prístup do ďalších miestností. Spálňa a detská izba sú aj napriek kompaktným rozmerom domu veľmi priestranné. Luxusná kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a oddelené WC pomyselne oddeľuje súkromnú zónu od spoločenskej. Obývacia izba s jedálňou a kuchyňou je vďaka dlhej sklenej stene presvetlená slnkom po celý deň.

Dom Katka 36

Vstup na terasu je cez rozsiahle presklenenie tak samozrejmý, ako by tu bariéra vôbec neexistovala. Terasa je zároveň zastrešená, čo zmierňuje intenzitu vyhrievania interiéru slnkom a zabezpečuje využiteľnosť terasy aj za menej priaznivého počasia. Priestranná kuchyňa v tvare U so vstavanou potravinovou skriňou je presvetlená nie len bežným oknom pri drese, ale taktiež francúzskymi dverami pri špajzovej skrini. Nákup tak nie je potrebné nosiť cez celý byt.

Dom Katka 36

Do domu prichádzame vďaka cez krytý vstup, čo je nesmiernou výhodou pri nepriaznivom počasí.

Dom Katka 36

Či už plánujete rodinu, alebo si chcete zaobstarať dom na odpočinok, je bungalov Katka 36 vhodným riešením.

Dom Katka 36

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 4. 11. 2019 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jesen-2019/dom-katka-36/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.