Dom Lucie 53

Prepojenie s exteriérom
Kedysi iba sen mnohých z nás, dnes niečo, čo možno bez obtiaží realizovať. Zelenú tomuto trendu dáva napríklad bungalov Lucie 53. Tento moderný dom je neobyčajný vďaka maximálnemu prepojeniu interiéru s exteriérom.

Dom Lucie 53 Dom Lucie 53 Dom Lucie 53 Dom Lucie 53 Dom Lucie 53

Celkový čistý ráz domu je doplnený vystupujúcimi, drevom obloženými konštrukciami. Pri vstupe ho tvorí prístrešok pre auto, z obývacej izby čiastočne zastrešená terasa. Obdĺžnikový pôdorys domu s rozmermi 20,65 m x 8,4 m je dispozične riešený pre 4 člennú rodinu, teda 5+KK s podlahovou plochou 126,96 m2.

Dom Lucie 53 Dom Lucie 53

Vstup do domu je veľmi príjemný, vďaka prístrešku pre auto, ktorý obyvateľov chráni proti poveternostnými podmienkami.
Priestranné zádverie umožňuje vstup do šatníka, pracovne s presklenou stenou, toalety a najdôležitejšej časti domu – obývacej izby s kuchyňou a jedálňou. Aj túto miestnosť presvetľuje presklená stena a taktiež okno v kuchyni. Veľký jedálenský stôl pomyselne oddeľuje obývaciu izbu od kuchyne. Za ďalšími dverami sa nachádza súkromná zóna domu. Priestranná chodba, slúžiaca zároveň ako priechodný šatník, je presvetlená veľkým oknom. Dve detské izby sú od seba oddelené kúpeľňou a šatníkom. Týmto oddelením je zabezpečené súkromie detí a vďaka hrubšej stene v spálni aj súkromie rodičov.

Dom Lucie 53 Dom Lucie 53

Izba s vlastnou kúpeľňou a šatníkom je rovnako ako detské izby presvetlená sklenou stenou, ktorá zároveň ruší bariéru medzi interiérom a exteriérom. Všetky obytné miestnosti majú rovnako kvalitný výhľad do záhrady.

Dom Lucie 53

Jedným z rozhodnutí, prečo si vybrať radšej dom ako byt, je mať vlastnú oázu zelene na svojej záhrade. A preto dom Lucie 53 bol navrhnutý tak, aby ste si mohli túto výhodu užívať plnými dúškami.

Dom Lucie 53

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 4. 11. 2019 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-jesen-2019/dom-lucie-53/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.