september
2020

Dom Blanka 36

Blanka 36 je komfortný moderný dom pripravený pre príjemný život veľkej rodiny. Základný tvar domu ponúka možnosť umiestnenia domu do dedinskej aj mestskej zástavby bez zbytočného vytvárania rozruchu nezvyčajnými tvarmi.

Dom Blanka 36

Štít orientovaný do záhrady už poodhaľuje hlavné benefity moderne navrhnutého bývania. Šesť metrov široké presklenenie otvára jednu celú stenu obývačky a jasne tak prepája druhú hlavnú "miestnosť" bývania v rodinnom dome – záhradu. Počas teplých mesiacov si otvorením polovice zasklenia zväčšíte svoju obytnú plochu a bez akýchkoľvek prekážok budete prechádzať medzi záhradou, terasou a obývacou izbou s kuchyňou.

Dom Blanka 36

V zimných mesiacoch sa usadíte do pohodlného gauča so svojim obľúbeným nápojom, zapálite oheň v krbe na jednej strane a na druhej strane môžete cez tepelnoizolačné trojsklo obdivovať zasneženú krajinu.

Dom Blanka 36

Okrem príjemných momentov je dom pripravený aj na praktickú stránku života. V dome je veľa priestoru na vstavané skrine, je tu technická miestnosti umiestnená vedľa zádveria, pracovňa či izba pre hosťa a pri kuchyni umiestnená špajza. Na druhom podlaží sa myslelo predovšetkým na pohodlie všetkých obyvateľov. Z tohto dôvodu sú detské izby na opačnej strane domu od hlavnej spálne.

Dom Blanka 36

Nemajú tak spoločnú stenu a ako detské izby tak spálňa rodičov majú svoju vlastnú kúpeľňu. Večerný, často časovo rozdielny režim členov rodiny, tak nebude kolidovať. Ďalším dôležitým prvkom komfortného bývania v podkroví je dobré odvetranie. Z tohto dôvodu sú vo všetkých izbách v hornom podlaží umiestnenej ako strešné tak bežné okná. V najteplejších mesiacoch tak iste všetci ocenia možnosť priečneho prevetrania všetkých izieb na hornom podlaží, v zimných mesiacoch naopak veľký prísun prirodzeného svetla.

Dom Blanka 36 Dom Blanka 36 Dom Blanka 36

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.