september
2020

Dom Katka 12D

Katka 12D je prízemný dom s dispozíciou 4+KK. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a veľmi malej zastavanej ploche je vhodný aj na malé pozemky.

Dom Katka 12D

Vonkajší tvar domu je doplnený o vystupujúci rizalit, v ktorom je umiestnený jedálenský kút. Fasáda domu je jednoduchá, členená kamennými obkladmi. Strecha je škridlová valbová. Dom je vymyslený tak, aby aj na malom priestore spĺňal všetky požiadavky štvorčlennej rodiny a priestory nepôsobili stiesnene.

Dom Katka 12D

K tomu napomáha rozmiestnenie okenných otvorov, kedy v každej obytnej miestnosti sú okná orientované do dvoch svetových strán, čo umožní nielen lepší prehľad o dianí okolo domu, ale aj pocit väčšieho priestoru. Vďaka tomu vstupuje do miestností viac svetla po dlhšiu časť dňa a zároveň existuje možnosť veľmi praktického priečneho vetrania. Príkladom je obývacia izba s kuchynským kútom, kde je k jedálenskému stolu privádzané svetlo z viacerých strán, a nie iba z jednej.

Dom Katka 12D

Vstup do domu tvorí zádverie s malou technickou nikou. Na zádverie je potom napojená chodbička s možnosťou prístupu do všetkých miestností domu. Teda obývacej izby s jedálenským kútom a rohovou kuchyňou, dvoch detských izieb, spálne, kúpeľne a na samostatné WC. Z obývacej izby a spálne je možnosť vstupu priamo na záhradu.

Dom Katka 12D

Dom Katka 12D si prepožičiava princípy osvedčenej funkčnej a obľúbenej dispozície od svojich menovkýň a dopĺňa ich o nové prvky komfortu, ako je potrebné druhé WC, alebo technický kút pre milovníkov moderných technológií v dome. Dom je veľmi praktický a vďaka svojmu tvaru, veľkosti a priaznivej cene je vhodný takmer na ľubovoľnú parcelu.

Dom Katka 12D Dom Katka 12D Dom Katka 12D Dom Katka 12D Dom Katka 12D Dom Katka 12D Dom Katka 12D

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.