september
2020

Dom Kristína 48

Perfektný dom pre štvorčlennú rodinu, navrhnutý v plnej výbave. Veľká obývacia izba je spolu s detskými izbami nasmerovaná do záhrady, kde sa môže odohrávať veľká časť spoločného života rodiny.

Dom Kristína 48

Z tohto dôvodu sú všetky tri spomínané izby vybavené francúzskymi oknami. Spálňa rodičov je na druhej strane domu a získava tým čiastočné súkromie od hlučnejších prejavov života najmladších členov rodiny. Veľká spoločná kúpeľňa je vybavená vaňou aj komfortným walk-in sprchovacím kútom, nezabudlo sa ani na priestor pre práčku, toaletu a veľké umývadlo pre dve osoby.

Dom Kristína 48

Ďalšie samostatné WC je umiestnené pri vchode do domu tak, aby bolo dobre prístupné aj zo záhrady. Nadštandardne veľkú kuchyňu určite ocení pani domu, ktorá bude mať poruke aj špajzu a veľké okno s výhľadom na vstup na pozemok. Dôležitým atribútom domu je umiestnenie veľkého krbu / krbovej vložky, na ktorú je vidieť ako od jedálenského stola tak z gauča v obývačke.

Dom Kristína 48

Príjemné večery v atmosfére vytvorenej zvukmi praskajúceho dreva a plápolajúceho ohňa si môžete užívať plnými dúškami pri spoločnej večeri aj pri neskoršom poháriku v pohodlí gauča. Kristína 48 sa veľmi rýchlo stane Vaším perfektným domovom.

Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48 Dom Kristína 48

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.