november
2021

Dom Blanka 69

Blanka 69 ponúka príjemné moderné bývanie v dome, ktorý zapadne ako na dedinu, tak do modernej časti mesta.

Dom Blanka 69

Aj keď dom zvonka nepôsobí veľký, poskytne veľmi pohodlné bývanie pre päťčlennú rodinu. Dom je vo vnútri rozdelený po poschodiach. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ktorá zaujme hlavnú úlohu v celej dispozícii domu. Z tohto priestoru je možné pokračovať do hlavnej spálne s vlastnou malou kúpeľňou a dostatkom priestoru pre zabudovaný šatník.

Dom Blanka 69

Na druhej strane, hneď vedľa kuchyne sú dvere do komory, ktorá poskytne aj priamy vstup do záhrady. Uprostred pozdĺžnej steny obývacej izby je umiestnené schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Na druhom podlaží je súkromné kráľovstvo pre deti. Sú tu 3 nadštandardne veľké detské izby a jedna veľká kúpeľňa s vaňou a samostatnou sprchou.

Dom Blanka 69

Exteriér domu je uhladený, bez zbytočných komplikácií v podobe výčnelkov, arkierov, alebo vikierov. Základnú hmotu dopĺňa niekoľko rovnomerne umiestnených okien, konštrukcia krytej terasy a vstupu a nesmie sa zabudnúť na biely komín, ktorý dotvára typický vzhľad rodinného domu.

Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69 Dom Blanka 69

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.