november
2021

Dom Dominik 44

Dominik 44 je dom určený pre ľudí, ktorí majú radi dostatok priestoru a svetla. Koncepcia domu je nové poňatie klasického bývania so sedlovou strechou, ale v modernom kabáte.

Dom Dominik 44

Tento dom sa hodí ako na dedinu s priamym kontaktom so zeleňou, tak do mestskej zástavby. Toto je docielené dvoma strešnými rovinami evokujúcimi klasickú sedlovú strechu.

Dom Dominik 44

Dom je primárne určený pre 4 obyvateľov, ale poskytuje dostatok miesta až pre 6-člennú rodinu. Milovníkom vzdušných priestorov nadchne otvorený priestor spájajúci veľkú obývaciu izbu s jedálňou a kuchynským kútom.

Dom Dominik 44

Toto usporiadanie umožňuje byť rodine čo najviac času spolu. A poskytuje aj dostatok miesta pre veľké návštevy. Priestor pod schodiskom sa dá výborne využiť na skrine a skladovanie trvanlivých potravín. Veľká rodina ocení ako veľa miesta v spoločných priestoroch, tak aj dostatočne veľké izby ponúkajúce absolútne súkromie.

Dom Dominik 44

Súkromie je ešte umocnené samostatnou kúpeľňou v spálni rodičov. Obe detské izby potom ponúknu dostatok miesta pre žitie 2-4 detí. Stačí len zaobstarať viac postelí.

Dom Dominik 44

Tento moderne vyzerajúci dom Vám bude robiť radosť ako svojim nevšedným vzhľadom, tak veľmi funkčnou a čistou dispozíciou. Jednoducho dom určený pre úžasné bývanie.

Dom Dominik 44 Dom Dominik 44 Dom Dominik 44 Dom Dominik 44 Dom Dominik 44 Dom Dominik 44 Dom Dominik 44

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.