november
2022

Dom Blanka 75

Dvojposchodivý dom Blanka 75 je určený pre milovníkov presvetlených miestností s dokonalým výhľadom do súkromnej záhrady.

Dom Blanka 75

Obdĺžnikový pôdorys domu s rozmermi 10,15 x 7 m, má dispozíciu 4+KK a zastavanú plochu 71 m2, pričom úžitkovú plochu tvorí 109,51 m2.

Prednosťou tohto poschodového domu je jeho veľkorysé presklenie, ktoré skvele rozžiari každú obytnú miestnosť a pritom poskytuje dostatok súkromia, pretože môžu byť všetky okná z obytných miestností orientované jedným smerom do súkromnej záhrady.

Dom Blanka 75

Zo zádveria s dostatkom úložného priestoru vstupujete priamo do obývačky. WC je umiestnené za kúpeľňou, aby bolo dostatočne oddelené od ostatných obytných miestností. Rovnako je z kúpeľne prístupná aj technická miestnosť, ktorá slúži aj ako sklad záhradného nábytku.

Dom Blanka 75

Podkrovie je venované súkromnej časti – spálni s veľkou šatňou, dvom detským izbám a kúpeľni. Veľké okno s parapetom, pod ktorý je možné umiestniť stoly zabezpečí dostatok svetla pre akúkoľvek dennú činnosť.

Moderný tvar domu a exteriérové zastrešenie dopĺňa fasádny obklad.

Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75 Dom Blanka 75

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.