november
2022

Dom Dominik 48

Dom navrhnutý do svahovitého terénu s príjazdovou cestou v hornej časti pozemku. Dve vzájomne ustupujúce poschodia rozdeľujú objekt na spoločenskú zónu na hornom vstupnom poschodí a na časť súkromnú so spálňou, detskými izbami a kúpeľňami.

Dom Dominik 48

Obývacia izba je spoločným priestorom s kuchyňou a jedálňou. Výhľad je orientovaný smerom do súkromnej záhrady. Cez veľké francúzske okná je možné vyjsť na terasu, ktorú tvorí plochá strecha spodného poschodia.

Dom Dominik 48

Schodiskovým priestorom, ktorý je umiestnený pri rozsiahlom presklení sa dostaneme o poschodie nižšie, do priestrannej chodby s veľkým úložným priestorom v podobe šatníkovej skrine. Súčasťou spálne je vlastná priestranná šatňa.

Dětské pokoje jsou dostatečně velké i pro umístění dvojlůžkových postelí. Prostorná koupelna je orientována stejně jako ostatní místnosti do soukromé části zahrady.

Dom Dominik 48

Tento dom je poňatý moderným architektonickým štýlom s plochou strechou a veľkými francúzskymi oknami tak, aby bol čo najviac prepojený so záhradou. Orientácia výhľadov zo všetkých obytných miestností na jednu svetovú stranu zaručuje súkromie aj v hustejšie zastavanej oblasti.

Dom Dominik 48 Dom Dominik 48 Dom Dominik 48 Dom Dominik 48

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.