november
2022

Dom Katka 12 XL

Katka 12 XL je prízemný dom s dispozíciou 4+KK. Celkové rozmery domu sú 14,25 m a 8,5 m. Zastavaná plocha je 119,56 m2.

Dom Katka 12 XL

Stredná časť vstupu do domu Vás na prvý pohľad zaujme čiastočne vystupujúcou stenou, ktorá je predĺžením strechy. Vstup do domu je vďaka tomu jasne definovaný a spoločne so symetrickým umiestnením okien z detských izieb utvára architektonický vzhľad objektu a jeho fasády smerujúcej do ulice.

Naopak opačná strana domu smeruje do súkromnej časti záhrady. Je preto viac prepojená s exteriérom pomocou veľkých francúzskych okien s možnosťou vstupu na terasu zo spálne a obývačky.

Dom Katka 12 XL

Dispozičné riešenie domu je jasne členené na dve časti. Obývačka s kuchyňou a spálňa s kúpeľňou tvoria prvú časť, ktorá je otvorená do exteriéru súkromnej záhrady.

V strede druhej časti domu sa nachádza ostatné zázemie ako je vstup, wc, technická miestnosť a kúpeľňa. Po stranách sú detské izby s možnosťou okien na dve svetové strany.

Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL Dom Katka 12 XL

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.