november
2022

Dom Kristína 59 B

Prízemný dom s dispozícii 4+KK so zastavanou plochou 79,26 m2 je navrhnutý pre štvorčlennú rodinu.

Dom Kristína 59 B

Prevedenie domu vychádza z myšlienky odstránenia maxima komunikačných plôch a zachovania dôstojných plôch funkčných.

Vstup orientovaný na sever obsahuje vstavanú skriňu na topánky a kabáty. Chodba obsahuje taktiež vstavanú skriňu, kde je možné umiestniť elektrokotol, či vnútornú jednotku tepelného čerpadla so zásobníkom TV.

Dom Kristína 59 B

Priestranná kúpeľňa umožňuje umiestnenie vane so sprchovacím kútom, umývadlo a práčku s dostatočným manipulačným priestorom. Dvojica detských izieb, do ktorých sa vstupuje z chodby poskytuje priestor pre objemné vstavané skrine.

Dom Kristína 59 B

Hlavný obytný priestor, súčasťou ktorého je priestranná kuchyňa s pôdorysným riešením do L, v strede umiestnený jedálenský priestor a obývacia izba, ideálne využíva obdĺžnikový pôdorysný tvar. Spálňa, prístupná z obývačky umožňuje, rovnako ako obývacia izba, vstup priamo na záhradu.

Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B Dom Kristína 59 B

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.