Dom Dominik 38

Dominik 38 je štýlový veľký poschodový moderný rodinný dom pre náročných klientov. Jeho dispozícia 5 + KK + G je doplnená ešte o veľkú preslnenú terasu na poschodí a o veľké kryté závetrie medzi vstupom do domu a garážou.

Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38

Charakteristickým prvkom domu sú veľké presklené plochy a moderné materiály. Pôdorys domu je v tvare písmena L. Druhé podlažie je realizované len nad časťou toho pôdorysu. Vnútri domu zaujme veľká priestranná a dobre presvetlená obývacia izba s kuchynským kútom, ktorý má všetky spotrebiče elegantne zapustené do zatváracej steny za sebou.

Dom Dominik 38 Dom Dominik 38

Za povšimnutie potom iste stoja aj krížové stĺpy vo veľkých presklenných plochách, ktoré dodávajú objektu nádych výnimočnosti. V spálni rodičov je potom umiestnená veľká relaxačná vaňa s výhľadom do záhrady. Hornému podlažiu dominujú veľké detské izby, z ktorých je cez presklené steny prístup na veľkú slnečnú terasu. Takto veľké sklenené plochy si samozrejme žiadajú tienenie proti letnému slnku. To je integrované do riešenia fasády domu a stáva sa jeho výrazným architektonickým prvkom.

Dom Dominik 38

Z krytého vonkajšieho závetria medzi garážou a vstupom do domu vstúpime do zádveria. To je riešené veľkoryso a umožňuje buď vstup priamo do obývacej časti, alebo do súkromnej časti spodného podlažia. To obsahuje moderne poňatú spálňu s relaxačnou vaňou a vlastnou kúpeľňou, ďalej šatňu, chodbu s úložnými priestormi, samostatné WC, miestnosť pre denné práce a komoru pod schodmi.

Dom Dominik 38

V hornom podlaží sa nachádzajú dve veľké detské izby a jedna menšia, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa. Ďalej je tu veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom. Z veľkých detských izieb je umožnený vstup na terasu. Garáž pre osobný automobil pod terasou je ešte doplnená o technický kút, ktorý sa dá od priestoru garáže oddeliť posuvnou stenou.

Dom Dominik 38

Dom Dominik 38 je neobyčajný, svojrázne poňatý moderný dom s prvkami luxusného bývania. Jeho výhodou je určite nevšedný vzhľad s množstvom pekných a funkčných detailov. Ďalej poteší veľa miesta a priestoru pre bývanie, alebo otvorenie do záhrady, ktoré je príkladné a bude iste vyhovovať všetkým, ktorí majú radi kontakt s najbližším okolím.

Dom Dominik 38 Dom Dominik 38

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 8.7.2019 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-leto-2019/dom-dominik-38/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.