Dom Lukáš 42

Dom Lukáš 42 je prízemný dom, umožňujúci lacné bývanie všetkým, ktorí potrebujú vnútornú dispozíciu 5 + KK. Dom je obdĺžnikového tvaru menšej šírky, tá umožňuje stavbu aj na úzkych pozemkoch.

Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42

Lukáš 42 je moderne riešený dom, tvarovo veľmi jednoduchý s plochou strechou a s ľahkou modernou oceľovou pergolou nad terasou pri obývacej izbe. Vnútorné riešenie domu je jednoduché a čisté. Okrem samozrejmosti, ako je priestranná obývacia izba, prehľadne usporiadaný kuchynský kút, tri detské izby, alebo spálne dom obsahuje aj priestrannú kúpeľňu, dve WC, technickú miestnosť. Koniec chodby umôžňuje premenu na menší pracovný kút.

Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42

Vstup je tvorený zádverím s možnosťou vstupu do technickej miestnosti a ďalej do chodby. Tá prechádza celým domom a vďaka veľkému preskleniu na svojom konci nepôsobí stiesnene, naopak opticky pokračuje ďalej do záhrady.

Dom Lukáš 42

Z nej je potom možné vstúpiť do troch rovnako veľkých detských izieb (prípadne dvoch izieb a pracovne), spálne, kúpeľne, samostatného WC a samozrejme hlavného obývacieho priestoru s jedálenským kútom. Ten je v prípade záujmu priestorovo pripravený na doplnenie o krbové kachle vedľa televíznej steny.

Dom Lukáš 42 Dom Lukáš 42

Dom Lukáš 42 spĺňa nároky mohých mladýchrodín na lacné bývanie s potrebou viacerých izieb. Na relatívne malej ploche dokáže ponúknuť prakticky všetko, čo je k životu potrebné a navyše poteší šikovnými riešeniami jednotlivých častí domu. Jednou z výhod je aj jeho jednoduchý a moderný vzhľad exteriéru aj interiéru.

Dom Lukáš 42

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 8.7.2019 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/nove-domy-leto-2019/dom-lukas-42/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.