júl
2020

Dom Kristína 51

Dom Kristína 51 na prvý pohľad zaujme svojou netradičnou fasádou. Pôdorysný tvar písmena L umožňuje vytvorenie súkromného vonkajšieho priestoru pri dome.

Dom Kristína 51

Do tohto priestoru sú orientované okná z obývacej izby, spálne a kúpeľne v spálni. Detské izby sú umiestnené za obývacou izbou, prístupné z minimalistickej chodby, ktorá tak neuberá drahocenné metre obytným miestnostiam.

Dom Kristína 51

Z tejto chodby je tiež prístupná hlavná kúpeľňa. Odstránením bariéry vstupného priestoru a prepojenie zádveria s obývacou izbou podčiarkuje moderného ducha tohto domu a vytvára vzdušné prostredie už vo vstupných priestoroch, z ktorých je vidieť cez presklenú stenu obývačky priamo do záhrady.

Dom Kristína 51

Samozrejmosťou je oddelenie takzvanej "špinavej zóny" pri vstupe. Teda zóny, do ktorej prichádzame z exteriéru tak, aby sme cez rovnaký "špinavý" priestor nemuseli prechádzať pri pohybe v dome. Technická miestnosť dobre poslúži nielen potrebným technológiám, ale aj ako ďalší úložný priestor.

Dom Kristína 51

Dom Kristína 51 si zamiluje moderná rodina, ktorá hľadá vzdušné riešenia obytných miestností a naopak minimalistické, avšak premyslené riešenie miestností podružných.

Dom Kristína 51 Dom Kristína 51 Dom Kristína 51 Dom Kristína 51 Dom Kristína 51 Dom Kristína 51 Dom Kristína 51

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.