júl
2021

Dom Kristína 36

Kristína 36 je nízkopodlažný dom 4+KK typu bungalov, ktorého devízou je jednoduchosť, čistota a elegantný vzhľad, ktorý zapadne prakticky do akéhokoľvek miesta.

Dom Kristína 36

Dispozícia domu je prehľadná, dobre usporiadaná a naviac výborne presvetlená. Samozrejmosťou je výstup do záhrady z akejkoľvek obytnej miestnosti. Kontakt s vonkajším prostredím je príkladný v tomto type domu.

Dom Kristína 36

Po vstupe do domu je možné uložiť veci do šatníka a potom pokračovať veľkorysými dverami do srdca celého domu, tvoreného obývacou izbou s kuchynským kútom. Obývacia izba je pomocou veľkých okien vedúcich na tri svetové strany prepojená so záhradou.

Dom Kristína 36

Kuchynský kút s jedálenským stolom je umiestnený tak, aby poskytol dostatok súkromia pri varení alebo konzumácii potravín, ale zároveň tu môžete sledovať dianie v obývacej časti. Z obývacej izby sa ľahko dostanete do súkromnej časti, zoztavenej z dvoch detských izieb, kúpeľne, šatníka a technickej miestnosti.

Dom Kristína 36

Spálňa rodičov a ich súkromná kúpeľňa je samostatne oddelená. To uvítajú hlavne rodičia dospievajúcich detí. Obe kúpeľne, ako v spálni, tak aj v detských izbách, sú poňaté moderne. Po otvorení dverí sa naskytne pohľad na umývadlo s veľkým zrkadlom, ktoré ešte viac zväčšuje a zosvetľuje priestor, ktorý je už aj tak dobre presvetlený pomocou veľkých okien umocňujúcich pocit luxusu.

Dom Kristína 36

Všetko je koncipované tak, aby v izbách a spálni bol dostatok prirodzeného svetla, a zároveň je umožnený jednoduchý vstup na záhradu. Život tak môže plynule prúdiť medzi exteriérom a interiérom. Množstvo svetla a kontaktu s prírodou má totiž blahodárny vplyv na zdravie a psychiku každého človeka, pričom dom Kristína 36 ponúka zo všetkého dostatok.

Dom Kristína 36

Hlavnými výhodami tohto domu sú prepojenie exteriéru s interiérom a dobré presvetlenie interiéru. Všetko je docielené pomocou francúzskych okien, ktoré sú umiestnené vo všetkých miestnostiach. Milovníci svetla tak ocenia možnosť výjsť z akejkoľvek izby na záhradu, stačí si iba vybrať svetovú stranu.

Dom Kristína 36

Ďalšou výhodou je jednoduchý a čistý vzhľad tvorený celistvými plochami omietky, miestami doplnený o svetlý kamenný obklad. Vzhľadu rodinného domu dominujú aj okná, ktoré farebne kontrastujú s fasádou. Výsledný celok pôsobí ľahko, sviežo a elegantne.

Dom Kristína 36 Dom Kristína 36 Dom Kristína 36

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.