júl
2021

Dom Slávka 7

Slávka 7 je dom strednej veľkosti pre 4-člennú rodinu, hodiaci sa do každej zástavby.

Dom Slávka 7

Zastavaná plocha domu obdĺžnikového pôdorysu 11m x 8,9m je 97,9m2. Úžitková plocha 79,16m2 je dispozične riešená ako 4+KK.

Dom Slávka 7

Vstup do domu je umiestnený do štítovej fasády blízko presahu strechy, ktorý tvorí prístrešok pre automobil. Zádverie s výklenkom umožňuje umiestnenie skrine, alebo technického vybavenia budovy.

Dom Slávka 7

Obývacia izba je prepojená s priestrannou kuchyňou, kde môže spoločne variť celá rodina. Okolo jedálenského stola je dostatok miesta a vďaka výhľadu na záhradu sa bude jednať o miesto, ktoré navodí príjemnú rodinnú atmosféru. Výrazným prvkom v tejto miestnosti je veľké moderné francúzske okno smerom do záhrady.

Dom Slávka 7

Cez malú chodbu, ktorá šetrí potrebné metre zastavanej plochy sa dostaneme do obytných miestností a kúpeľne s toaletou. Vo všetkých obytných miestnostiach nájdeme priestranné šatníkové skrine a veľké okná krásne presvetlujúce miestnosti.

Dom Slávka 7

Kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom myslí aj na umiestnenie práčky a jej veľkou výhodou je okno pre rýchle a účinné vyvetranie.

Dom Slávka 7 Dom Slávka 7 Dom Slávka 7 Dom Slávka 7 Dom Slávka 7 Dom Slávka 7

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.