júl
2021

Dom Stela 34

Stela 34 je poschodový dom vhodný na mierne svahovité pozemky s prístupom z vrchnej strany pozemku. Vstup je umiestnený v spojovacom medziposchodí, ktoré je určené ako technické podlažie s garážou a šatňou.

Dom Stela 34

Spodné poschodie je potom obytné s priamym výstupom do záhrady. Vrchné podlažie slúži deťom, ktoré majú k dispozícii dve detské izby a herňu.
Dom je moderného charakteru s plechovou strechou a kamenným fasádnym obkladom.

Dom Stela 34

Jeho priestranná dispozícia je kvalitne presvetlená pomocou veľkých okenných otvorov aj v hornom podlaží a umožňuje vynikajúci výhľad do okolitej krajiny.

Dom Stela 34

Vstup do zádveria domu je do úrovne medziposchodia, v ktorom sa ďalej nachádza šatňa s technickou miestnosťou, garáž s rebríkovým vstupom na úložnú povalu a vstup na schodisko. Spodné podlažie je vyčlenené obývacej izbe s kuchynským kútom a cez malú spojovaciu chodbičku je prístupné WC a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou.

Dom Stela 34

Pod schodmi je umiestnená komora. V hornom poschodí je ako centrálna miestnosť umiestnená herňa, alebo pracovňa presvetlená strešnými oknami. Z tej sú potom prístupné dve identicky veľké detské izby, kúpeľňa a samostatné WC.

Dom Stela 34

Tento poschodový dom spĺňa všetky podmienky kvalitného bývania aj na inak nie príliš dobre využiteľných svahovitých pozemkoch. Navyše jeho pôdorysné rozmery nie sú veľké a dá sa teda postaviť aj na plošne menších.

Dom Stela 34

Zaujme pre jeho moderný a svieži vzhľad a možnosťou výhľadov či výstupov na záhradu. Vnútorná dispozícia má mnoho inteligentných a premyslených riešení, ktoré uľahčujú každodenný pobyt v tomto rodinnom dome. V dome sa nachádza dostatok úložných priestorov vrátane dostatočne veľkej garáže a technickej miestnosti.

Dom Stela 34 Dom Stela 34 Dom Stela 34 Dom Stela 34 Dom Stela 34 Dom Stela 34

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.