jún
2021

Dom Blanka 63 mini

Jedná sa o menšiu verziu súťažami oceňovaného domu Blanka 63. Avšak menšie neznamená horšie! Dom má veľmi funkčne a čisto vyriešenú dispozíciu 4+KK, ktorá využíva všetky voľné miesta pre úložné priestory.

Dom Blanka 63 mini

V návrhu bolo myslené aj na dostatok priestoru pre technickú miestnosť a špajzu. Vďaka svojej sedlovej streche a modernému štýlu sa hodí kamkoľvek. Veľké okenné otvory prinesú do každej miestnosti slnečný svit a radosť z bývania v tomto dome. Dom má celkovú úžitkovú plochu 96,21 m2.

Dom Blanka 63 mini

Na prvom poschodí sa nachádza priestranné zádverie, samostatná technická miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako šatňa, WC, špajza a priestranná obývacia izba spojená s kuchynským kútom. Druhé poschodie ponúkne spálňu, dve izby a oddelenú kúpeľňu a záchod. Presahujúce časti stien a strechy dotvárajú moderný vzhľad a zároveň slúžia čiastočne ako tienenie.

Dom Blanka 63 mini

Pre veľké okenné otvory sú navrhnuté posuvné slnečné clony. Tie možno využiť na zatienenie, ale aj ako bezpečnostný prvok pred vlámaním či poškodením. V čom tento dom úplne vyniká je jeho vzhľad. Však posúďte sami.

Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini Dom Blanka 63 mini

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.