jún
2021

Dom František

Dvojposchodový dom František s plochou 81,7 m2 ponúka dispozíciu 5+KK. Táto dispozícia dobre poslúži veľkej rodine a vďaka premyslenému dispozičnému riešeniu ju možno použiť aj na vlastné podnikanie.

Dom František

V prvom podlaží je možné prerobiť hosťovskú izbu a získať tak dostatočný priestor pre drobný podnikateľský zámer. Do úvahy prichádza malý obchod, advokátska kancelária, kadernický salón či ordinácia psychológa. Pre všetky tieto možnosti môže slúžiť samostatné hygienické zariadenie, prístupné z tejto miestnosti.

Dom František

Ďalej na dolnom poschodí nájdeme priestrannú obývačku s kuchynským kútom. Veľkou výhodou je samostatná šatňa s prístupom z technickej miestnosti, ktorá plne využíva všetok priestor pod schodiskom.

Dom František

Na druhom poschodí sa nachádzajú veľké izby, kúpeľňa a spálňa s vlastným hygienickým zariadením. Každá izba ponúka podlahovú plochu dostatočne veľkú pre dve deti. Takže dom môže využívať 4 až 7 členná rodina.

Dom František Dom František Dom František Dom František Dom František Dom František Dom František Dom František Dom František

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.