jún
2021

Dom Lucie 69

Lucie 69 je prízemný dom dispozície 6+KK, určený pre veľké rodiny. Prednosťou tohto domu je jeho pôdorys v tvare písmena L.

Dom Lucie 69

To má hneď niekoľko výhod v podobe vonkajšieho sedenia v mieste, kde budete mať viac súkromia pred okolitým svetom, alebo možnosti takmer ľubovoľnej orientácie voči svetovým stranám. Vonkajšie tvary domu sú jednoduché, doplnené o štýlové stĺpy pri terase a obklady medzi oknami. Strecha je škridľová valbová.

Dom Lucie 69

Dispozícia domu je jednoducho členená na obytnú a súkromnú časť. Obytná obsahuje veľkú priestrannú a dobre presvetlenú obývaciu izbu s kuchynským kútom. Súkromná časť potom okrem spálňe rodičov s vlastnou kúpeľňou obsahuje až štyri detské izby, ktoré majú k dispozícii jednu vlastnú kúpeľňu.
Toto členenie poskytuje dostatok súkromia ako rodičom, tak deťom a zároveň umožňuje stretnutia a spoločenský život v priestrannej obývacej izbe. Dom je možné realizovať s rozdielnymi riešeniami fasády.

Dom Lucie 69

Vstup do domu vedie do zádveria. Odtiaľ možno vstúpiť priamo do šatne, chodby s prístupom na WC, technickú miestnosť a do hlavných priestorov domu. Súkromná časť zahŕňa priestrannú chodbu s úložnými priestormi, štyri rovnako veľké detské izby a kúpeľňu s vaňou a umývadlami. Spálňa rodičov umožňuje vstup priamo na záhradu a má vlastnú veľkú kúpeľňu.

Dom Lucie 69

Obytná časť domu je celá venovaná priestrannej obývačke s kuchynským kútom, ktorá má veľmi šikovne zabudovanú stenu spotrebičov. Obývacia izba je preslnená oknami vedúcimi do troch svetových strán, čo zaručuje dostatok svetla a slnečných lúčov v interiéri po celú dennú dobu. Z obývacej izby je možný prístup na vonkajšiu krytú terasu.

Dom Lucie 69

Jednoducho členený dom ponúkajúci dostatok priestoru a slnečného svetla a to je jedna z výhod tohto domu. Ďalej je to možnosť vybudovania sedenia, ktoré poskytne dostatok súkromia pred okolitým svetom.

Dom Lucie 69

Rodinný dom je navyše variabilný a bez stavebných úprav ponúka výber medzi dispozičným riešením 6+KK so štyrmi detskými izbami, alebo s pracovňami, ktoré môžu izby nahradiť.

Dom Lucie 69 Dom Lucie 69 Dom Lucie 69 Dom Lucie 69 Dom Lucie 69

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.