jún
2022

Dom Blanka 73

Blanka 73 je dvojpodlažný rodinný dom so šikmou sedlovou strechou. Štandardnú dispozíciu domu je možné rozšíriť o garáž s oddelenou prevádzkou kancelárie alebo salónom s vlastným zázemím. Vďaka tomu ide o dom, ktorý bude určený nielen na bývanie ale aj na prácu “z domu”.

Dom Blanka 73

Vonkajší vzhľad domu pripomína tradičnú architektúru dedinských a prímestských domov, avšak je poňatý v modernom štýle čistých línií s veľkými oknami. Dispozícia domu je jednoduchá, prehľadná a zároveň praktická.

Dom Blanka 73

Dom disponuje na prízemí obývačkou s kuchynským kútom a jednou izbou, ktorá môže byť určená ako hosťovská izba alebo pracovňa. Na poschodí sú situované dve detské izby, spálňa a kúpeľňa. Prízemie môže obsahovať aj už spomínanú garáž a samostatnú prevádzku.

Dom Blanka 73

Vstup do domu je situovaný v priestore medzi hlavnou obytnou časťou a garážou s prevádzkou. Z tohto priestoru je prístupný aj šatník a technická miestnosť. Cez chodbu s úložným priestorom je možné vstúpiť do hlavnej obývacej miestnosti, alebo na samostatné WC.

Dom Blanka 73

Na obytnú miestnosť nadväzuje kuchynský kút a ďalej pracovňa / hosťovská izba a komora pod schodmi. Tie vedú na poschodie, kde je umiestnená spálňa rodičov s vlastnou šatňou a kúpeľňou, dve identicky veľké detské izby a ich spoločná kúpeľňa.

Dom Blanka 73

Štýlový a moderný dom je určený hlavne pre ľudí, ktorí túžia po priestrannom dome s možnosťou venovať sa vlastnému podnikaniu z domu, kedy nebude narušený ich súkromný život.

Dom Blanka 73

Priestorom a zázemím vyhovuje priestor prevádzky takmer akémukoľvek podnikateľskému zámeru. Môže tu vzniknúť napríklad kancelária, kadernícky salón, dielňa, malá predajňa a podobne. Dom je všestranný a hodí sa na väčšinu rovinatých pozemkov.

Dom Blanka 73 Dom Blanka 73 Dom Blanka 73 Dom Blanka 73 Dom Blanka 73 Dom Blanka 73

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.