jún
2022

Dom Dominik 38

Dominik 38 je štýlový, veľký, poschodový a moderný rodinný dom pre náročných klientov. Jeho dispozícia 5+KK+G je doplnená ešte o veľkú preslnenú terasu na poschodí a o veľké kryté závetrie medzi vstupom do domu a garážou.

Dom Dominik 38

Charakteristickým prvkom domu sú veľké presklené plochy a moderné materiály. Pôdorys domu je v tvare písmena L. Druhé podlažie je realizované len nad časťou toho pôdorysu. Vnútri domu zaujme veľká priestranná a dobre presvetlená obývacia izba s kuchynským ostrovom, plávajúcim v priestore, ktorý má všetky spotrebiče elegantne zapustené do zatváracej steny za sebou.

Dom Dominik 38

Za povšimnutie potom určite stoja aj krížové stĺpy pri veľkých presklených plochách, ktoré dodávajú objektu nádych výnimočnosti. V spálni rodičov je umiestnená veľká relaxačná vaňa s výhľadom do záhrady.

Hornému podlažiu dominujú veľké detské izby, z ktorých je cez presklené steny prístup na veľkú slnečnú terasu. Takto veľké sklenené plochy si samozrejme žiadajú tienenie proti letnému slnku. To je integrované do riešenia fasády domu a stáva sa jeho výrazným architektonickým prvkom.

Dom Dominik 38

Z krytého vonkajšieho závetria medzi garážou a vstupom do domu vstúpime do zádveria. To je riešené veľkoryso a umožňuje buď vstup priamo do obývacej časti, alebo do súkromného spodného podlažia. To obsahuje moderne poňatú spálňu s relaxačnou vaňou a vlastnou kúpeľňou, ďalej šatňu, chodbu s úložnými priestormi, samostatné WC, miestnosť na denné práce a komoru pod schodmi.

Dom Dominik 38

Na hornom podlaží sa nachádzajú dve veľké detské izby a jedna menšia, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa. Ďalej je tu veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom. Z veľkých detských izieb je potom umožnený vstup na terasu. Garáž pre osobný automobil pod terasou je doplnená ešte o technický kút, ktorý sa dá od priestoru garáže oddeliť posuvnou stenou.

Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38 Dom Dominik 38

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.