jún
2022

Dom Lucie 66

Lucia 66 je prízemný dom, ktorý naplní požiadavky väčšiny klientov. Pôdorysný tvar domu do L vytvára ideálne miesto pre terasu v „objatí domu“, pridáva sa dnes často vynechávaná garáž a k tomu efektívne oddelené časti pre rodičov od detských izieb.

Dom Lucie 66

Exteriér domu je riešený bez zbytočných výstrelkov. Pokojný, učesaný vzhľad s menšími oknami do ulice a naopak s veľkým presklením do svojej záhrady. Interiér domu nadväzuje na jednoduchosť a prehľadnosť vonkajšku. Dispozícia je oslobodená od chodieb.

Dom Lucie 66

Po vstupe do domu sa ocitnete v priestrannej hale, ktorá funguje ako hlavný komunikačný uzol. Odtiaľ je vstup do dvoch detských izieb, hlavnej kúpeľne a veľmi priestrannej šatne s komorou, ktorá sa prípadne dá využiť aj ako ďalšia izba.

Dom Lucie 66

Priamo pri vstupe do domu sa nachádza obývacia izba s kuchyňou a jedálňou. Najväčší dôraz v tejto miestnosti je venovaný práve jedálenskému stolu, ktorý pohostí aj veľmi početnú rodinu a zároveň poskytne krásny výhľad do záhrady cez posuvné presklenie.

Dom Lucie 66

Poslednou čerešničkou na torte je v tejto dispozícii umiestnenie samostatnej sekcie pre rodičov v opačnom kúte domu, ako sú detské izby. Toto rozloženie zabezpečí často chýbajúce súkromie pre rodičov a ich vlastná šatňa, kúpeľňa, spálňa i pracovný kút môžu zostať nedotknuté dianím vo zvyšku domu.

Dom Lucie 66 Dom Lucie 66 Dom Lucie 66 Dom Lucie 66 Dom Lucie 66 Dom Lucie 66 Dom Lucie 66

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.