jún
2023

Dom Blanka 74

Tento dom je navrhnutý podľa klasických merítok dvojpodlažného rodinného domu. Vstup do domu je ideálne orientovať na južnú stranu. Do celistvej hmoty objektu je vložené výrazné presklenie, ktoré umožňuje ničím nerušený výhľad do celej záhrady.

Dom Blanka 74

Obdĺžnikový pôdorys domu s rozmermi 12,8x7,8 m má dispozíciu 5+KK. Zastavaná plocha domu činí 99,84 m2 a úžitková plocha 151,96 m2.

Vstup do domu tvorí spoločne s obývacou izbou, kuchyňou a schodiskom spoločný priestor, ktorý je vizuálne delený vhodne umiestneným nábytkom.

Dom Blanka 74

Po schodisku vstupujeme do druhého nadzemného podlažia, tu sú navrhnuté dve rovnako veľké detské izby, kúpeľňa a spálňa s vlastným sociálnym zariadením. Nad vstupným priestorom je umiestnená galéria.

Celý dom je omietnutý bielou farbou, fasáda je kontrastne doplnená o tmavosivé prvky, ako sú rámy okien a dverí, strecha z falcovaného plechu a odkvapové zvody.

Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74 Dom Blanka 74

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.