jún
2023

Dom Lenka 33

Lenka 33 je dvojpodlažný rodinný dom so šikmou sedlovou strechou. Štandardnú dispozíciu domu je možné rozšíriť o trakt s garážou a oddelenou prevádzkou kancelárie, alebo salónu s vlastným zázemím.

Dom Lenka 33

Vďaka tomu sa jedná o dom, ktorý bude slúžiť nielen na bývanie, ale aj na prácu „z domu“. Vonkajší vzhľad domu pripomína tradičnú architektúru dedinských a prímestských domov, avšak je poňatý v modernom štýle čistých línií a veľkých okenných otvorov. Dispozícia domu je jednoduchá, prehľadná a zároveň praktická.

Dom Lenka 33

Dom disponuje na prízemí hlavnou obývacou izbou s kuchynským kútom a jednou izbou, ktorá môže slúžiť ako hosťovská alebo ako pracovňa. Na poschodí sú potom situované dve detské izby, spálňa a kúpeľne. Prízemie potom môže obsahovať už spomínanú garáž a samostatnú prevádzku.

Dom Lenka 33

Vstup do domu je situovaný v priestore medzi hlavnou obytnou časťou a garážou s prevádzkou. Z tohto priestoru je ďalej prístupná šatňa a technická miestnosť. Cez chodbu s úložnými priestormi je možné vstúpiť do hlavnej obytnej miestnosti, alebo na samostatné WC. Na obytnú miestnosť nadväzuje kuchynský kút a ďalej potom pracovňa/izba pre hostí a komora pod schodmi. Tie vedú na poschodie, kde je umiestnená spálňa rodičov s vlastnou šatňou i kúpeľňou, dve identicky veľké detské izby a spoločná kúpeľňa.

Dom Lenka 33

Štýlový a moderný dom je určený hlavne pre ľudí, ktorí túžia po dostatku priestoru a možnosti venovania sa vlastnému podnikaniu z domu bez toho, aby bol narušený ich súkromný život. Priestorom a zázemím vyhovie priestor prevádzky takmer akejkoľvek podnikateľskej potrebe. Môže tu vzniknúť napríklad kancelária, kadernícky salón, dielňa, malá predajňa a pod. Dom je všestranný a hodí sa na väčšinu rovinatých parciel.

Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33 Dom Lenka 33

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.