december
2021

Dom Blanka 70

Rodinný dom s pôdorysnými rozmermi 10,5 x 8,15 m je dispozične navrhnutý ako 5+KK. Strecha je navrhnutá sedlová. Vstup sa nachádza v 2. NP – zo štítu.

Dom Blanka 70

Dvojposchodový rodinný dom je osadený do strmého svahu. Vstup do objektu je z vyššieho – druhého podlažia, kde sa nachádza aj denná časť tvorená tromi izbami.

Dom Blanka 70

Na vstupnú halu priamo nadväzuje šatňa a chodba s otvoreným schodiskom do nižšieho podlažia. Z tejto chodby sa vchádza ďalej do priestranných izieb, optimálne využívajúce šikmé konštrukcie strešného plášťa, a priestranné kúpeľne disponujúce priestrannou vaňou.

Dom Blanka 70

Nižšie podlažie je navrhnuté ako otvorený priestor obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, tvoriacou aktívnu časť domu. Tá nadväzuje na nižšiu úroveň záhrady. Obývacia izba sa tak vďaka veľkým preskleným plochám priamo prelína s okolitým terénom a stáva sa tak súčasťou exteriéru. Priamym vstupom na záhradu disponuje aj spálňa, súčasťou ktorej je súkromná kúpeľňa.

Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70 Dom Blanka 70

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.