december
2021

Dom Kristína 59

Prízemný rodinný dom o dispozícii 4+KK a zastavanej ploche 79,26 m2 je navrhnutý pre štvorčlennú rodinu.

Dom Kristína 59

Prevedenie domu vychádza z idey čo najväčšej redukcie komunikačných plôch a zároveň zachovania dôstojných funkčných aktívnych aj pasívnych zón. Vstup orientovaný ideálne na sever obsahuje vstavanú skriňu na topánky a kabáty.

Dom Kristína 59

Chodba obsahuje vstavanú skriňu, kde je možné umiestniť elektrokotol, či vnútornú jednotku tepelného čerpadla so zásobníkom TÚV.

Dom Kristína 59

Priestranná kúpeľňa umožňuje umiestnenie vane so sprchovacím kútom, umývadlo a práčku s dostatočným manipulačným priestorom. Dvojica detských izieb, do ktorých sa vstupuje z chodby, poskytuje priestor pre objemné vstavané skrine.

Dom Kristína 59

Hlavný obytný priestor, súčasťou ktorého je priestranná kuchyňa s pôdorysným riešením do L, v strede umiestnený jedálenský priestor a obývacia izba, ideálne využíva obdĺžnikový pôdorysný tvar. Spálňa, prístupná z obývačky, umožňuje, rovnako ako obývacia izba, vstup priamo na záhradu.

Dom Kristína 59 Dom Kristína 59 Dom Kristína 59 Dom Kristína 59 Dom Kristína 59 Dom Kristína 59 Dom Kristína 59

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.