december
2022

Dom Blanka 66

Dom Blanka 66 Vás očarí už pri vstupe svojim zádverím, ktoré nie je oddelené od chodby. Vďaka tomu je veľmi priestrané a vzdušné.

Dom Blanka 66

Schodisko pozvoľna naväzuje na zádverie, rovnako tak, ako obývacia izba, do ktorej vstúpime cez široké posuvné dvere. Pokiaľ tieto dvere necháme zasunuté, získame unikatnú voľnosť pohybu.

Už z priestoru schodiska sa nám každé ráno naskytne výhľad cez okno z obývacej izby na zeleň.

Dom Blanka 66

Zo zádveria s priestrannou skriňou je ďalej prístupná technická miestnosť, kúpeľňa a hosťovská izba, ktorú je možné využiť napríklad aj ako pracovňu.

Dom Blanka 66

Druhé poschodie zahŕňa dve detské izby dostatočne veľké aj pre dvojlôžkové postele. Ďalej spálňa s vlastným luxusným šatníkom a šikovne riešenou kúpeľňou, ktorá je umiestnená ďalej od spálne a obsahuje aj samostatnú toaletu.

Druhá kúpeľňa je prístupná z chodby a obsahuje dve priestranné umývadlá, vaňu, sprchový kút, toaletu a bidet.

Dom Blanka 66

Blanka 66 je ideálnym rodinným domom pre náročnú rodinu, ktorá ocení vzdušnosť všetkých miestností, prepojenie domu s exteriérom vďaka veľkému preskleniu a modernú architektúru.

Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66 Dom Blanka 66

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.