december
2022

Dom Dominik 47 B

Moderný dom v tvare kvádra. Jednoduchý, presvetlený, v hlavnej úlohe výhľady a prirodzené svetlo.

Dom Dominik 47 B

Dominik 47 B je dom vychádzajúci z logického princípu, kde základná hmota šetrí prostriedky investora za výstavbu a tieto potom môže naopak zainvestovať do väčších presklených plôch, krytej terasy, lepšieho vybavenia či viac metrov štvorcových v izbách.

Dom Dominik 47 B

Vnútorný priestor je riešený veľmi vzdušne. Všetky miestnosti majú nadštandardné rozmery, poskytujúce množstvo priestoru na uloženie vecí a súčasne dostatok miesta pre pohodlný a prirodzený pohyb v dome.

Dom Dominik 47 B

V návrhu sa počíta aj s krátkodobou možnosťou dvojgeneračného bývania. Na prízemí sa nachádza priestranná spálňa so šatňou, ku ktorej patrí aj súkromná kúpeľňa. Na hornom poschodí sú rozmiestnené dve detské izby a jedna veľká spálňa, ktorá bez problémov poslúži ako hlavná spálňa v dome. Zo spálne so širokou presklenou chodbou sa dostanete do luxusnej kúpeľne. Poslednou miestnosťou na tomto poschodí je praktická komora či spoločná šatňa.

Dom Dominik 47 B

Vo variante B potom dom navyše poskytne krytú terasu pre daždivé letné dni a kryté státie pre vozidlo priamo pri dome.

Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B Dom Dominik 47 B

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.