december
2022

Dom Lucie 75

Dom Lucie 75 na prvý pohľad zaujme svojou netradičnou uličnou fasádou.

Dom Lucie 75

Pôdorysný tvar písmena L umožňuje vytvorenie súkromného vonkajšieho priestoru pri dome. Do tohto priestoru sú orientované okná z obývacej izby, spálne a spálňovej kúpeľne.

Detské izby sú umiestnené za obývacou izbou, prístupné z minimalistickej chodby, ktorá tak neuberá drahocenné metre obytným miestnostiam.

Dom Lucie 75

Z tejto chodby je tiež prístupná hlavná kúpeľňa. Odstránenie bariéry vstupného priestoru prepojením zádveria s obývacou izbou podčiarkuje moderného ducha tohto domu a vytvára vzdušné prostredie už vo vstupných priestoroch, z ktorých je vidieť cez presklenú stenu obývacej izby priamo do záhrady.

Dom Lucie 75

Samozrejmosťou je oddelenie takzvanej „špinavej zóny“ pri vstupe. Teda zóny, do ktorej prichádzame z exteriéru tak, aby sme cez rovnaký „špinavý“ priestor nemuseli prechádzať pri pohybe v dome. Technická miestnosť dobre poslúži nielen potrebným technológiám, ale aj ako ďalší úložný priestor.

Dom Lucie 75

Dom Lucie 75 si zamiluje moderná rodina, ktorá hľadá vzdušné riešenie obytných miestností a naopak minimalistické, avšak premyslené riešenie miestností.

Dom Lucie 75 Dom Lucie 75 Dom Lucie 75 Dom Lucie 75 Dom Lucie 75 Dom Lucie 75 Dom Lucie 75

viac informácií
o tomto dome

späť
logo

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.