Cena spoločenskej zodpovednosti

V Ekonomických stavbách vieme, že zásadnou hodnotou každej spoločnosti je ich schopnosť byť spoločensky zodpovedný a prospešný svojmu okoliu.
Je veľa aktivít, ktoré podporujeme. Amatérsky šport, či rozvoj konkrétnych obcí, kde staviame svoje domy.

podporujeme Centrum Hájek

Za životný projekt sme si v ES zvolili projekt Centra Hájek, ktorý by bez našej veľkej podpory nevznikol a nemohol fungovať. Postaviť dom je úžasné. Rozchodiť dieťa, ktoré do tej doby samé nechodilo, prekračuje všetko, čo sme si kedy vedeli predstaviť. Za každé dieťa, ktorému Centrum Hájek dokáže vďaka nám pomôcť, sme nesmierne vďační.

https://www.facebook.com/centrumhajek

Spoločensky zodpovedný podnik

Spoločenskou zodpovednosťou je aj jednoduchá vec, ako je platiť riadne dane. V ES platíme dane v tej krajine, kde staviame svoje domy. Nevyužívame možnosti daňových rajov, ani iné spôsoby, ako dane nezaplatiť. A tiež pre poctivosť platenia daní, pre podnikanie bez dlhov, sme získali ocenenie pre spoločensky zodpovednú firmu.

Spoločensky zodpovedný podnik

Aktualizované: 31.1.2019 späť

https://web.1svet.sk/bulletiny/uspechy-roku-2018/cena-spolocenskej-zodpovednosti/
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.